دسته‌بندی نشده

زمان پری لود بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

استودیو سی‌دی پراجکت رد زمان دقیق آغاز پری‌لود و انتشار دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 در مناطق مختلف را اعلام کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 بالاخره به‌زودی از راه می‌رسد. بازی نقش‌آفرینی و بسیار مورد انتظار CD Projekt RED کمتر از یک هفته دیگر عرضه خواهد شد و میلیون‌ها گیمری که در ماه‌ها و سال‌های اخیر منتظر آن بوده‌اند، تا لحظه آخر به این انتظار ادامه خواهند داد. حال سی‌دی پراجکت رد زمان دقیق پایان شمارش معکوس برای انتشار سایبرپانک ۲۰۷۷ را طبق موقعیت مکانی و پلتفرم هر کاربر اعلام کرده است. به‌ بیان ساده‌تر این استودیو اعلام کرده که بازی برای هر پلتفرمی دقیقا از چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

نسخه کنسولی بازی سایببرپانک ۲۰۷۷ از نیمه‌شب به وقت محلی در دسترس قرار خواهد گرفت و این اتفاق به موقعیت مکانی کاربر بستگی ندارد. به زبان ساده‌تر، موقعیت مکانی کاربر هرکجا که باشد، می‌تواند سایبرپانک ۲۰۷۷ را از نیمه شبِ دهم دسامبر (۲۰ آذر) به وقت محلی روی کنسول خود تجربه کند. ماجرا برای پی‌سی و استیدیا اما کمی متفاوت است. بازی روی این دو پلتفرم به‌صورت همزمان در نیمه‌شب به وقت گرینویچ عرضه خواهد شد. این یعنی بازی در هر منطقه زمانی، در ساعتی مشخص اما همزمان با مکان‌های دیگر عرضه خواهد شد. سی‌دی پراجکت رد با انتشار توییتی ضمن اعلام این خبر، زمان دقیق عرضه بازی در برخی از مناطق را مشخص کرده است. به‌این ترتیب سایبرپانک ۲۰۷۷ برای کاربران پی‌سی در ایران، از راس ساعت ۰۳:۳۰ دقیقه بامداد به‌وقت تهران در دسترس قرار خواهد گرفت.

سی‌دی پراجکت رد همچنین زمان آغاز پری‌لود (امکان دانلود فایل‌های بازی پیش از عرضه) را نیز اعلام کرده است. کسانی که بازی را روی ایکس باکس وان پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند بازی را از همین لحظه دانلود کنند. کاربران پلی استیشن اما باید تا دو روز پیش از عرضه، یعنی هشتم دسامبر (۱۸ آذر) برای دانلود بازی صبر کنند. بدیهی است که موارد فوق برای کسانی که قصد تهیه نسخه فیزیکی بازی را دارند صدق نمی‌کنند. علاوه‌بر این ممکن است برخی از کاربران از اکنون نسخه فیزیکی بازی را به روش‌های مختلف به‌دست آورده باشند، عملی که به هیچ عنوان مورد تایید سی‌دی پراجکت رد نیست.

متن توییت اکانت رسمی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای اعلام زمان دقیق عرضه بازی به شرح زیر است:

«[زمان] صبر کردن تقریبا به پایان رسیده است!
اگر می‌خواهید Cyberpunk 2077 را به محض انتشار تجربه کنید، این شما و این یک نقشه به‌همراه زمان [دقیق] عرضه جهانی بازی.

عرضه بازی روی پی‌سی و استادیا به‌صورت همزمان برای نیمه شب به‌وقت گرینویچ و برای کاربران صاحب کنسول به‌وقت نیمه‌شب محلی تنظیم شده است.

زمان دقیق عرضه بازی سایبرپانک ۲۰۷۶۷ روی نقشه

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۲۰ آذر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی‌سی و استیدیا عرضه خواهد شد. این بازی روی کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و سری اس نیز قابل بازی خواهد بود. حالت عکاسی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز اخیرا معرفی شد. سی‌دی پراجکت رد اخیرا اطمینان داده که بازی روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان به طرز «شگفت‌انگیزی» خوب اجرا خواهد شد. اگر قصد تجربه بازی روی پی‌سی را دارید، بد نیست نگاهی به مشخصات سیستم پیشنهادی و موردنیاز آن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *